Інста-проєкт кафедри - День у адвокатурі

Студенти першого курсу отримали бонус за участь у одиному з інста-проєктів кафедри — День у адвокатурі.
13 жовтня Ангеліна Ганущин та Софія Ситник провели разом з адвокатом Андрієм Яворським.
«Мені сподобалося, оскільки це чудова можливість подивитись на реальний процес і життя юриста. Андрій Васильович відповідав на наші запитання, давав важливі поради для майбутнього професійного розвитку.
День почався з ознайомлення зі справами разом з помічниками адвоката.
Після обіду нас чекало перше судове засідання з чотирьох планових.
Ми з Софією тихо спостерігали і дізнались як правильно себе поводити у таких державних установах, як усе відбувається насправді, побачили, як проходить он-лайн засідання.
Також ми дізналися, що помічники адвоката — студенти юридичного факультету ЗУНУ, і познайомились з Андрієм Васильовичем під час стажування поза навчальним планом, яке проводиться для студентів уже кілька років в канікулярний період. Це було важливо для нас, бо вони також були на нашому місці.
Нам дуже сподобалося. Цікаво спостерігати, як все відбувається на практиці, а ще цікавіше брати в цьому участь».
Ангеліна Ганущин, староста МП-11.