Катерина ГУЛИК (МП-31) у Міжнародному проекті GCSC (Global Case Study Challenge)

Катерина ГУЛИК, студентка 3 курсу, взяла участь у Міжнародному проекті GCSC (Global Case Study Challenge).
Студенти обʼєднались в глобальні віртуальні команди та отримали тематичні дослідження і завдання, над якими працювали протягом двох місяців. Катерина була в команді разом з представниками з США, Італії та Швейцарії.
Суть кейсу полягав в тому, що у 2021 році шостий за величиною у світі постачальник ІТ-послуг Hinode IT, що базується в Токіо, вирішує інтегрувати меншу компанію Everis, що базується в Мадриді, шляхом впровадження політики, яка впливає на організаційну та управлінську структуру останньої, оскільки клієнти компанії заплуталися і не знають, чи повинні вони сприймати ці дві компанії як одну організацію, чи як дві окремі.
Працюючи в команді, студентка не лише здобула навички командної роботи, вирішення тематичних кейсів, а й міжкультурних комунікацій у різних часових поясах⏰
GCSC це справжній міжкультурний та віртуальний досвід, який надав учасникам безцінний досвід, який вони зможуть застосувати як професійному, так і приватному житті.
Велика подяка представнику в GCSC від ЗУНУ, фахівцю з міжнародних комунікацій міжнародного центру культури та розвитку ЗУНУ, educator GCSC Лілії КРИСОВАТІЙ за круту можливість для наших студентів взяти участь у такому цікавому проекті!