Конкурс есе до Міжнародного дня прав людини

10 грудня кожного року у світі відзначають Міжнародний день прав людини, заснований Генеральною асамблеєю ООН, адже в цей день у 1948 році Організація Об’єднаних Націй прийняла Загальну декларацію прав людини.
До Міжнародного дня прав людини кафедра міжнародного права та міграційної політики приурочила нагородження переможців Конкурсу есе до Міжнародного дня прав людини, який було оголошено у листопаді.
У конкурсі взяли участь більше 20 робіт, автори яких представляли різні міста — Київ, Одеса, Суми, Тернопіль — та різні спеціальності.
Конкурс проводився вперше, але маємо надію, він стане іще однією хорошою традицією нашого класичного університету.
Переможцями стали:
ІІІ місце – Оксана Миськів, студентка 3 курсу ЮФ ЗУНУ, спеціальність «Право»
ІІ місце – Анастасія Гніденко, студентка 3 курсу ЮФ ЗУНУ, спеціальність «Право»
І місце розділило двоє учасниць:
Анастасія Мельничук, студентка 2 курсу ЮФ ЗУНУ, спеціальність «Міжнародне право» та
Інна Малінка, студентка 2 курсу ННІМВ ЗУНУ, спеціальність «Міжнародна економіка».
Вітаємо переможців! Та бажаємо натхнення та нових звершень!