Літня школа «Лідер права-2022»: тренінг "Вступ до ЄС"

Третій тренінг проводила професор кафедри Тетяна Дракохруст.

Так як вступ України до ЄС сьогодні одна із одних топ тем для обговорення, тренер намагалася взаємодіяти із учасниками в 2 етапи: теоретична частина (ознайомлення із процедурою вступу до ЄС, характеристика діяльності основних інституцій ЄС); практична частина (безпосередньо відтворити процес голосування за членство України).

Учасники змогли відчути себе в ролі міністрів Ради ЄС та депутатів Європарламенту, проаналізувати по яких критеріях оцінюється членство до ЄС та за допомогою колективного обговорення сформулювати зміст вирішальних доповідей щодо надання членства ЄС Україні.

Надіємся, позитивне рішення, яке було одноголосно прийняте учасниками тренінгу, у найближчому майбутньому стане реальністю.