Літня школа «Лідер права-2022»: тренінг з формування сприятливого іміджу держави на міжнародній арені

Другий тренінг був присвячений формуванню сприятливого іміджу держави на міжнародній арені. А тут багато залежить від тих, хто представляє державу.

Тренінг вела в.о. завідувача кафедри Ярина Жукорська. Говорили про вміння висловлювати свою думку, «тримати обличчя», жестикуляцію, тон, етику, маленькі секрети успішного впливу на слухачів та опонентів.
Учасники мали можливість подебатувати у зовсім незвичних для них умовах.

Свої сили учасники почали пробувати вже на етапі вибору теми.
Дебатували на тему приєднання України до НАТО та про ратифікацію Стамбульської конвенції.

Учасники були настільки активні, що на другу частину тренінгу вже не вистачило часу.

Учасники обрали найкращих спікерів.
І отримали домашнє завдання, результати якого будуть оголошені на закритті Літньої школи.

«Продовжимо з 1 вересня. Бо розказати все, що вам цікаво, за кілька годин я не можу», — сказала Ярина Михайлівна.