Наші студенти на міжнародних конференціях

19 жовтня студентка третього курсу Катерина ГУЛИК взяла участь в студентській конференції до 30-річчя Української асоціації міжнародного права та 20-річчя кафедри європейського права Львівського національного університету імені Івана Франка «Актуальні проблеми міжнародного та європейського права. Погляд молодих вчених».
Доповідала у секції міжнародного права — про конвенційні механізми захисту військовополонених та їх використання в Україні. Україна, як ніхто інший, відчула на собі всю неефективність та недієвість конвенційних норм у захисті жертв війни, а тому доповідь дуже актуальна в реаліях сьогодення.
Катя брала участь у конференції за кошт приймаючої сторони, що стало можливим завдяки Меморандуму про співробітництво між Товариством Червоного Хреста України та Західноукраїнським національним університетом.
Товариство Червоного Хреста уже багато років займається підтримкою та розвитком міжнародного гуманітарного права в Україні, проводячи тренінги, конференції та навчальні модулі.
Також в рамках урочистостей відбулась лекція суддів ЄСПЛ — Миколи Гнатовського — судді від України, та Латіфа Гусейнова — судді від Азербайджану.