"Правова вакцинація" від В.Ф.Тєнєшева

21.05.2021р. на кафедрі міжнародного права та міграційної політики ЮФ ЗУНУ відбувся відкритий захід:»Правова вакцинація», який підготували студенти групи МП-11 під керівництвом викладача кафедри Тєнєшева Вячеслава Фарідовича. Заняття було заплановане в рамках вивчення навчальної дисципліни: «Правові системи сучасності». Перед початком заходу декан ЮФ Сергій Володимирович Банах побажав усім присутнім яскравих емоцій та вражень від спілкування, якого так давно вже не було із-за карантину. Захід було проведено у досить креативний спосіб, а виступи студентів розкрили діяльність відомих компаративістів із визначення класифікації правових систем. Усі присутні були не просто глядачами, але і активними учасниками, оскільки студенти МП-11 «завантажували» їх цікавими запитаннями. На заході були театралізовані елементи подачі інформації, подарунки, пісні, брейк-кава… Викладачі ЮФ і студенти з дружніх груп МП-21, МП-31, МП-41, які мали нагоду бути присутніми на заході, активно підтримали чудову атмосферу цього непересічного дійства.