Трішки із життя студентів та викладачів кафедри

Тімбілдінг – це не тільки корпоративні тренінги та семінари. Сучасні команди обирають більш цікаві та нестандартні способи спілкування та зміцнення колективу.
Один з таких способів – лазертаг — захоплююча тактична спортивно-розважальна гра в реальному часі і просторі, що розвиває у гравців швидкість пересування, фізичну витривалість, швидкість мислення, тактичну кмітливість і командний дух.
Викладачі кафедри та студенти усіх курсів спеціальності Міжнародне право чудово провели час — взяли перерву від робочих буднів та зробили ще один крок до побудови міцних довірчих стосунків.
Поєднання активностей та навчального процесу сприяють розвитку навичок комунікації та створюють сприятливу робочу атмосферу.