Відкриття Тернопільської філії ГО "Молода дипломатія"

15 травня 2023 року у залі засідань Вченої ради університету відбулося урочисте відкриття та презентація діяльності «Молодої Дипломатії».
ГО «Центр молода дипломатія» є однією з найбільших платформ реалізації громадських проєктів активними студентами, яка за своїм досвідом та масштабом не має аналогів у Східній Європі.
З 1995 року вона займається всебічним розвитком майбутніх дипломатів, державників та загалом відповідальних громадян.
З привітальними словами виступили Третій секретар Посольства України в Державі Кувейт Olha Andriichuk Seheda, Надзвичайний і Повноважний Посланник України Станіслав Лазебник, Радник голови Львівської ОВА з питань молодіжної політики Любомир Сопільник, Почесний консул Угорщини в м. Тернополі та Тернопільській області Тетяна Чубак, Почесний консул Хорватії у західному регіоні Vitaliy Zapukhlyak та Почесний консул Сенегалу в Україні Iryna Ivashchuk.
Дякую! У вас багато важливих справ, але ви завжди знаходите час для студентів.
Під час заходу відбулося знайомство з львівською Андрій Сидор та тернопільською командами «Молодої Дипломатії» Anastasiia Melnychuk, презентовано її діяльність, виставлено цілі діяльності на рік для тернопільського осередку, оголошено набір членів до «Молодої Дипломатії» в Тернополі.
Дякую усім, хто підтримав і долучився!
Ми можемо (чи повинні?) дати студентам можливості, і лише від них залежить, як вони ними скористаються.
Але я вірю, що максимально)
Це наше майбутнє.
І хочеться, щоб вони були на кілька порядків кращими за нас!
Окреме дякую усім та кожному окремо — дирекції, завідувачам, студентам Інституту міжнародних відносин ім. Б.Д. Гаврилишина за співпрацю та небайдужість.