Вітаємо студентку четвертого курсу Віту Котис, а також її наукового керівника - Наталю Степанівну Марценко
![](http://inlaw.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/08/293807899_2326978154108183_4000649527871784352_n.jpg)
Вітаємо студентку четвертого курсу Віту Котис, а також її наукового керівника — Наталю Степанівну Марценко, з отриманням диплому першого ступеня переможця першого туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Міжнародне право».
За останні дні це найкраща новина! Ми вами пишаємося!!!