Завершальна конференція проєкту «Регіональна політика Європи та загрози в безпековій сфері».
![](http://inlaw.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/08/288336602_2302662486539750_3522391224991961462_n.jpg)
![](http://inlaw.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/08/288336602_2302662486539750_3522391224991961462_n.jpg)
![](http://inlaw.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/08/288469456_2302662593206406_4465009264867930726_n.jpg)
![](http://inlaw.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/08/288155067_2302662553206410_2349467204299344471_n.jpg)
![](http://inlaw.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/08/288048008_2302662516539747_8415769234985452354_n.jpg)
Сьогодні професор кафедри Костянтин Фліссак та в.о. завідувача кафедри Ярина Жукорська взяли участь у завершальній конференції проєкту «Регіональна політика Європи та загрози в безпековій сфері».
Цей проєкт реалізовувався з 2019 по 2022 рік. Основою метою було сприяння поширенню досвіду ЄС щодо розкриття територіального потенціалу через стратегічні програми розвитку та впровадження найкращих практик в Україні з метою подальшої інтеграції в систему регіонів ЄС.
Також на конференції вручили сертифікати студентам спеціальності «Міжнародне право» — Христині Губ’як, Валентині Гері, Ользі Ковальчук, Дмитру Шакуну та Андрію Походжай, які успішно пройшли освітній курс «Європейська та глобальна регіональна інтеграція» в межах проєкту «Регіональна інтеграція: європейський бенчмарк в умовах викликів глобальної фрагментації» Програми ім. Жана Моне ERASMUS+ Європейського Союзу.