Зустріч з Володимиром Джиджорою - українським дипломатом, представником з міжнародної співпраці Уповноваженого з прав людини Верховної Ради України
![](http://inlaw.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/12/263446479_2154243041381696_948533247411322149_n.jpg)
![](http://inlaw.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/12/263446479_2154243041381696_948533247411322149_n.jpg)
![](http://inlaw.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/12/263674490_2154242958048371_3187270009218685160_n.jpg)
![](http://inlaw.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/12/263799952_2154243001381700_8888910516098468524_n.jpg)
2 грудня 2021 року в рамках роботи Лекторію для юриста-міжнародника відбулася зустріч з Володимиром Джиджорою — українським дипломатом, представником з міжнародної співпраці Уповноваженого з прав людини Верховної Ради України.
Володимир Джиджора поділився досвідом роботи у Афганістані, Ірані та розповів про тонкощі роботи дипломата у складних регіонах.
Студенти мали можливість поспілкуватися зі спікером про історію Талібану та подискутувати про наслідки афганської кризи.
Також говорили про те, наскільки потрібні фахові юристи-міжнародники. Про те, що бути справжнім фахівцем непросто, але реально, і потрібно цього прагнути. Бути експертом у своїй сфері потрібно не на 80 відсотків чи навіть 90, а лише на всі 100.