Круглий стіл на тему:"Паспортизація ОРДЛО"

Сьогодні на кафедрі міжнародного права та міграційної політики ЮФ ЗУНУ відбувся круглий стіл на тему:»Паспортизація ОРДЛО: чому відбувається ігнорування норм міжнародного права?»

Участь у заході взяли студенти 4 курсу спеціальності «Міжнародне право», викладачі юридичного факультету ЗУНУ та запрошений гість -завідувач сектору Централізованого оформлення документів Тернопільського відділу №1 Державної міграційної служби України в Тернопільській області Інна ВОРОБЕЦЬ.

Обговорено питання щодо блокування КПВВ; порушення соціальних прав, порушення процесуальних прав, особливості набуття мешканцями тимчасово окупованих територій України російського громадянства тощо. Наукові доробки студентів будуть апробовані у вигляді написання тез та фахових статей.