Лекторій для юриста-міжнародника: зустріч з Зоряною Вовчок
![](http://inlaw.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/11/252645598_2130977023708298_9077217337208860956_n.jpg)
![](http://inlaw.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/11/252645598_2130977023708298_9077217337208860956_n.jpg)
![](http://inlaw.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/11/252833944_2130977160374951_5280705431267503853_n.jpg)
![](http://inlaw.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/11/252934380_2130977223708278_2297072593125679999_n.jpg)
![](http://inlaw.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/11/253164077_2130977120374955_7970467175283693335_n.jpg)
![](http://inlaw.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/11/253213188_2130977283708272_2888702338831786377_n.jpg)
![](http://inlaw.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/11/252640276_2130977067041627_3667980630724792836_n.jpg)
2 листопада 2021 року в рамках проекту Лекторій для юриста-міжнародника студенти мали унікальну нагоду поспілкуватися з Зоряною Вовчок — доктором юридичних наук, директором юридичного департаменту Федерального атомного регулятору ОАЕ.
Про міжнародне право.
Про продовження освіти за кордоном.
Про роботу в міжнародних організаціях.
Про знання й кваліфікацію такі необхідні для міжнародників.
Про конкуренцію на ринку праці.
Про іноземні мови.
А ще про те, що людина має обирати свій фах за покликанням душі. Людина, якій подобається її робота, не опустить руки і в найскладнішій ситуації. Людина, яка любить свою роботу, по-іншому переживає складні робочі ситуації. Обрати правильно нішу, в якій ти збираєшся працювати — це прекрасно. Але світ змінюється, змінюються наші пріоритети і уподобання, і не треба боятися змінюватися і міняти вектор руху.