Зустріч із міністром закордонних справ України (2007-2008 рр.), Надзвичайним та Повноважним Послом Володимиром Огризко
![](http://inlaw.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/314612755_550238750443994_2900448340879878703_n.jpg)
![](http://inlaw.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/314612755_550238750443994_2900448340879878703_n.jpg)
![](http://inlaw.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/314943080_550238653777337_5880916579095406832_n.jpg)
![](http://inlaw.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/315047640_550238713777331_1795464464033980344_n.jpg)
![](http://inlaw.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/315063180_550238580444011_1616275538261964520_n.jpg)
![](http://inlaw.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/315116792_550238600444009_5326986985796465093_n.jpg)
![](http://inlaw.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/315326103_550238700443999_168495586708734896_n.jpg)
Сьогодні до класичного університету Тернополя завітали міністр закордонних справ України (2007-2008 рр.) Надзвичайний та Повноважний Посол Володимир Огризко, генеральний директор державного підприємства «Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв», Надзвичайний і Повноважний посланник ІІ класу Павло Кривонос та директорка Дирекції «Медіацентр» ГДІП Інна Хоменська.
Студенти спеціальності «Міжнародне право» також отримали чудову можливість поспілкуватися з Володимиром Огризком та гостями.
Володимир Станіславович поділілився досвідом дипломатичної роботи та відповів на запитання студентів.