Посвята першого курсу у студенти

7 жовтня до великої сім‘ї юридичного факультету долучилися першокурсники.
Цього року тема посвяти — «Машина часу».
Кожна з груп мала свою епоху.
Вони мали показати не лише свою креативність у історичних костюмах, а й нагадати наш нелегкий шлях до незалежності.
Група МП-11 представляла Україну 60-х років XX ст.
Наші студенти відтворили цю епоху за допомоги реконструкції образів В‘ячеслава Чорновола, Алли Горської, Василя Стуса, Івана Дзюби, Василя Симоненка та Ліни Костенко, а також виконання національного гімну України під час відтворення подій тогочасної епохи у боротьбі проти тиранії.
За легендою посвяти хтось з історичних осіб викрав присягу студентів юридичного факультету ЗУНУ, а завданням майбутніх юристів було знайти номер машини за допомогою якої це зробили.
Першокурсники застосували свої навички роботи в команді, продемонстрували кмітливість та логіку при проходженні різноманітних квестів «на семи поверхах щастя».
Найважливіше відбувалося на даху — після успішного проходження інтерактивного квесту, студенти прийняли присягу.
Поряд із ними увесь цей час була студкуратор Анастасія Мельничук.
Адже що може допомогти краще, ніж надійне плече старшого друга.
Колектив кафедри вітає першокурсників!
Попереду у нас з вами ще не один квест, але ми всі пройдемо успішно — адже разом ми можемо все!