Тренінг з дипломатичного протоколу та етикету в рамках Літньої школи «Лідер права-2022»
![](http://inlaw.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/08/290974469_2313271798812152_8479242695929397215_n.jpg)
У рамках тренінгу з дипломатичного протоколу та етикету професор кафедри Костянтин Фліссак розповів про специфіку ділового стилю сучасного фахівця-міжнародника та особливості міжнародного спілкування.
Частину тренінгу учасники провели в укритті, але це жодним чином не стало на перешкоді.
Тренінг продовжувався і там.
У другій його частині учасники спробували на практиці застосувати отримані знання щодо формату зустрічі високих гостей на міжнародному рівні – зустріч делегацій, які прибули на Літню школу, обговорити питання вступу України в ЄС