Вітаємо переможців І Зимових юридичних ігр для студентів 1-3 курсів

З 24 січня по 21 лютого юридичний факультет провів І Зимові юридичні ігри для студентів 1-3 курсів.
Перемогу здобула команда спеціальності «Міжнародне право » — «Gentiumus»у складі
— Корпана Тараса МП-31
— Вітюнової Андріани МП-11
— Мельничук Анастасії МП-11
— Луцюк Марії МП-31
— Ковальчук Ольги МП-31
Загалом, було 10 мегацікавих завдань, звіт про виконання яких потрібно було надіслати у вигляді презентації з фото та відеоматеріалами.
1️⃣ Підготувати статтю до наукового фахового видання.
2️⃣ «Book box»: робота у бібліотеці (знайти і опрацювати 5 цікавих джерел права).
3️⃣ Намалювати картину на тему: «Юридичний факультет ЗУНУ «.
4️⃣ Робота з кейсами від юридичної фірми (цивільний, кримінальний, господарський).
5️⃣ Зняти фільм на криміналістичну, кримінологічну тематику.
6️⃣ «Чому юридичний факультет ЗУНУ?!» : профорієнтаційна робота.
7️⃣ Проморолик ЮФ TV з відомою особою / Стажування.
8️⃣ «Історичний артефакт» Відвідування державних архівних установ з метою ознайомлення з найціннішими артефакти української історії.
9️⃣ Розробити положення.
1️0 «У здоровому тілі — здоровий науковий дух» : 10 км зимових видів спорту.
4 квітня відбулось нагородження переможців ректором Західноукраїнського національного університету Андрієм Ігоровичем Крисоватим.
Колектив кафедри вітає вас — наші переможці!
Ми пишаємось вами!!!