Вітаємо наших першокурсників із початком навчання
![](http://inlaw.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/09/305746781_491017936366076_2157005397099471018_n.jpg)
![](http://inlaw.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/09/305746781_491017936366076_2157005397099471018_n.jpg)
![](http://inlaw.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/09/305798624_491018036366066_5290631034137100394_n.jpg)
![](http://inlaw.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/09/305695634_491017989699404_4869092782063430055_n.jpg)
Сьогодні хвилюючий та важливий день.
Першокурсники з допитливими й такими впевненими і натхненними очима переступили поріг юридичного факультету. Тепер вони студенти спеціальності «Міжнародне право».
Спочатку студенти старших курсів провели екскурсію юридичним факультетом, а потім відбулось захоплююче знайомство з куратором Соломією Беською та студкуратором Настею Мельничук. Кожен розповів цікаві факти про себе і написав побажання на прапорі України, які, ми впевнені, обов’язково здійсняться.
Завідувач кафедри, Ярина Жукорська, побажала успішного навчального року й також написала своє побажання: «Ніколи, ніколи, ніколи не здавайтеся».
Також до привітань долучився колектив кафедри.
На завершення усі загадали бажання та задули свічку на торті, яким із задоволенням посмакували.