ЄСПЛ як інституційний механізм захисту прав людини в національному судочинстві
![](http://inlaw.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/02/145099053_1916710521801617_8869263331172026042_o.jpg)
![](http://inlaw.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/02/145099053_1916710521801617_8869263331172026042_o.jpg)
![](http://inlaw.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/02/146229062_1916710608468275_5275134580910064211_o.jpg)
![](http://inlaw.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/02/146235335_1916710478468288_938692679987644829_o.jpg)
Вкотре студенти спеціальності «Міжнародне право» та «Право» мали нагоду взяти участь у воркшопі на тему : “ЄСПЛ як інституційний механізм захисту прав людини в національному судочинстві” за участі судді Тернопільського міськрайонного суду Віктора БРАТАСЮКА.
В ході розмови суддею було зазначено про необхідність застосування Конвенції та рішень ЄСПЛ при здійсненні правосуддя; конкретні рішення ЄСПЛ, що були в його практиці (Волков проти України, Шумельна проти України); специфіку діяльності Конституційного суду України тощо.