Зустрічі з учнями шкіл Тернопільщини
![](http://inlaw.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/02/274258507_2215388565267143_934160972589846790_n.jpg)
![](http://inlaw.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/02/274258507_2215388565267143_934160972589846790_n.jpg)
![](http://inlaw.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/02/274167777_2215388618600471_6656815600207505770_n.jpg)
![](http://inlaw.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/02/274215909_2215388678600465_2055088684356581479_n.jpg)
![](http://inlaw.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/02/274290208_2215388731933793_6122161364810634708_n.jpg)
Сьогодні професори кафедри міжнародного права та міграційної політики та студентка 3 курсу спеціальності «Міжнародне право» в рамках профорієнтаційної роботи презентували спеціальності: «Право»,
«Міжнародне право», «Правоохоронна діяльність» Юридичного факультету ЗУНУ. Зокрема, учнів Лопушненської ЗОШ І-ІІІ ст., Старопочаївської ЗОШ І-ІІІ ст., Ридомильської ЗОШ І-ІІІ ст., Лідихівської ЗОШ І-ІІІ ст., Гаїв-Розтоцьких ЗОШ І-ІІІ ст. ознайомили із перевагами навчання на юридичному факультеті; проходженням практики в органах державної влади та приватному секторі; можливостями участі міжнародних науково-практичних конференціях тощо.